SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banes me qera TE QAFA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
134970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në katin e III-të, rruga e UÇK-së apo përball Raiffeisen BANK.
Banesa është e sapolyer, me mobilje e kompletuar, TV, dhe të gjitha pajisjet komplet për kuzhinë.
Preferohet për ndërkombëtar apo familje.
Banesa POSEDON:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 koridor
1 ballkon
1 banjo
Informata rreth publikuesit
Betim
Prishtinë
+37744459223
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »