SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Qira te KAWA ne Rrugen B
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e re dhe mobilohet me shijes te veqant sipas klientit qe vendos ta merr Banesen ne afat koher prej 1 jave dite Banesa mobilohet

Banesa posedon 60 m2 e cila ofron Qendrimin Ditore se bashku me kuzhinen, Dhomen e gjumit, Banjo, Teras, Koridor

Pamje nga Lindja

Cmimi: 300E i negocueshem

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »