SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Villë me oborr në Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt
Madhësia :
205 m²
ID e produktit :
134979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Shtëpi me oborr 2.7 Ari në lagjen Dardania tek "Kroi i bardhë" e përshtatshme për Banim ose Zyre.

205m²│2.7 Ari oborr│3 Dhoma gjumi
▁▁
Shtëpi nodhet në rrugën Ilaz Kodra në Dardani dhe është njëra nga 10 shtëpitë në varg tek "Kroi i bardhë", mirëpo ajo që e bën të veçantë këtë pronë është qasja në oborrin prej 2.7 Ari të kultivuar dhe mirëmbajtur me shumë përkushtim nga pronari.

Shtëpia përfshin sipërfaqe prej 205m² banimi e ndarë në dy kate.
Në katin e Parë gjindet hapësira e qëndrimit ditor prej nga dilet në terasen prej 70m², këndi i ngrënies dhe kuzhina ndaras.
Në katin e Dytë gjindet 1 banjo dhe 4 dhoma, dy prej te cilave të mobiluar si dhoma gjumi, një dhomë pritje/mbledhje e madhe dhe një dhomë fitnesi.

Të gjitha hapësirat jane të klimatizuara, ujë 24h, bunar, gjenerator, me Garazhë 60m², lidhje të shpejtë me qytetin, afër të gjitha komoditeteve dhe në lagje shumë të mirë banimi/pune.

Çmimi: Sipas marrëveshjes

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #shtepi #villa #dardani #prishtina #house #rent #city #pristina
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »