SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë tek Prishtina Stars
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
134986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #SHITJE Banesë shumë e rehatshme dhe funksionale tek Prishtina Stars

66.5m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati │Mobiluar
▁▁
Banesa ndodhet në katin e 6-të në bllokun A tek Prishtina Stars. Karakterizohet me ndarje shumë të mirë të hapësirës, cilësi të lartë ndërtimi, orientuar në Jug-Lindje dhe 2 ashensorë.

Me sipërfaqe prej 66.5m² kjo banesë përmban 2 Dhoma Gjumi, Qëndrim ditor me Kuzhinë, Koridor dhe Banjo.

Ndërtim i cilësisë së lartë, pozitë përfekte dhe lidhje shumë te mirë me qytetin. Kushtuar rëndësi çdo detaji, duke filluar nga ambienti, peisazhi, siguria, parkingu dhe mirëmbajtja e vazhdueshme e kompleksit.

•Pishina
•Fitness Center
•Ujë 24 orë
•Këndi i lojërave për femijë
•Çerdhe për fëmijë në kompleks
•70% hapësirë e gjelbërt
•Parking i jashtëm dhe nëntokësorë
•Gjeneratorë për ashensorë dhe ndriqim të përbashkët

Çmimi total: 70'000 € (me mobilje)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #banese #mobiluar #PrishtinaStars #konak #prishtine
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »