SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne qenderte ambasada e Zvicres!
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
134993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qera banesa 50m2 ne qender te qytetit,ka ne dispozicion dhome gjumi dhe dhome dite,e preferuar per çift,cmimi 250 euro.Kontakti 045 980 111 (viber) ose 044 249 654 (viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »