SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 60m2 ne Dardani!
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
134997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa e cila gjindet tek Posta e madhe (PTK) ne Prishtine, eshte ndertim i vjeter dhe shume i mire.
Banesa ka 60m2 pa i perfshi muret dhe podrumin ne kuadrature. Ka nxemje qendrore nga Termokosi . Pamja nga ballkoni eshte perballe Shkolles Dardania. Ndertesa ka 2 hymje, ndersa banesa eshte ne katin V, po ashtu lifti eshte gjithmone funksional (me kartele). per informata: 045980111(viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »