SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 79m2 në shitje në Qendër.
Çmimi :
€145,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:08
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 79m2 në shitje në Qendër.
Banesa gjendet në qendër, në Rr. Agrim Ramadani, përballë Hotel Sirius, ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos) dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
2. Ballkona
1. Koridor
1. Shpajz (depo)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/596-777 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »