SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Shtëpi 270m2 me qera në Fshatin Ndërkombëtarë.
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
270 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
135004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 270m2 me qera në Fshatin Ndërkombëtarë.
Shtëpia gjendet në Fshatin Ndërkombëtarë (International Village), Tipi C, është e pamobiluar (vetëm kuzhina është e vedosur).
Shtëpia ka këtë renditje:
-Podrumi, 44m2:
1. Sallë
1. Dhomë për paisje të ujit dhe ngrohjes qëndrore

-Kati Përdhesë, 110m2:
1. Sallon
1. Kuzhine me tryezari
1. Banjo
1. Garazhë
1. Terasë dhe oborr

-Kati i I-rë, 115m2:
3. Dhoma gjumi (1 master bedroom)
1. Banjo (me paradhome)
1. Ballkon

Rekreacioni dhe zbavitja:
Qendra e komunitetit Klubi i Fitnesit Pishina e hapur, Fusha e tenisit/basketbollit/futbollit, Parku i lojës së fëmijëve, Shtegu i vrapimit rreth e përqak lagjës.
-Hapësira të përbashkëta dhe kopshte me gjelbërim të planifikuar.
-Instalime nëntokësore bashkëkohore për: Elektrike Telefoni Shërbim të Internetit/TV Kabllovike Uji , kanalizimi fekal dhe ai atmosferik (REHAU, KONTI ), Impianti për trajtim të ujrave të zeza, (STÄHLER MATIC), Ngrohja individuale GJEOTERMALE ( Vaillant, Geser, Erbotec ).
-Rrugë, trotuare dhe shtigjet e shtruara

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »