SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 26m2 ne Ulpiane perballe konvikteteve!Delta
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:39
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
26 m²
ID e produktit :
135016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 26m2 ne Ulpiane perballe konvikteve,banesa posedon dhome gjumi dhe dhome dite,aktualisht eshte e leshuat me qera,çmimi 35.000€ me mobile.Informata 049 157 113 ose 044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »