SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
135025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Mati 1 perball banesave te Standardit afer furres Epoka. Banesa eshte 65m2 nje dhome gjumi nje sallon bashke me kuzhin dhe banjo me mjete te nevojshme. Gjendet ne katin e 5, me lift me pamje nga perendimi
Informata rreth publikuesit
ardi
Prishtinë
045707072
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »