SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Breg te diellit
Çmimi :
€87,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 07:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
135039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa prej 90m2 neto ne bregun e diellit tek banesat e bardha kati 2 me tri pamje. Banesa ka sallonin, kuzhin me trapezari, dy dhoma gjumi, dy ballkona,dy koridora,banjo,wc,depo etj. Banesa eshte komplet e renovuar dhe shitet me mobile.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044/124-677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »