SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QERA NË MATI 1
Çmimi fillestar :
€250.00
Ju kurseni :
€20.00 (8% zbritje)
Çmimi :
€230.00 Çmimi rritet në €250.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
135041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është e re, mobile të reja, TV, kablovik/internet me Ipko, gjendet në katin V, garazha me dyer elektronike, ka izolim shumë të mirë, ndërtim i ART Construction dhe gjendet afër Institutit Gjyqësor të Kosovës.
Informata rreth publikuesit
rexhep
Prishtinë
044234822
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »