SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKAL AFQRIST ME QIRA NE AKTASH
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:31
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
135042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LOKAL AFARIST ME QIRA NE LAGJEN AKTASH,
Lokali ka 76m2, komplet me tavolina dhe paisjet per nje lokal ``Bar``
Ka edhe terase per disa tavolina, vend i pershtatshem dhe qarkullim e frekuentim konstant.

Çmimi; 750 euro.


Kontakti:
Real Estate Imobanimi
Tel: 045 951358
Viber: 049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »