SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Bregun e Diellit (ILIRIA Building)
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:58
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
135068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit që ka 96m2 në kompleksin banesor (ILIRIA Building) . Banesa është në katin e pestë dhe ka: sallon të madhë, kuzhinë, trapezari, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, 1 ballkon, ngrohje qendrore (me rrymë dhe pelet), garazhe, sigurim fizik, ujë dhe rrymë 24h, dhe shitet e mobiluar!..Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »