SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Royal_me nxemje qendrore
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Lagje te Spitalit , te banesat e Royalit, banesat e para
kati i 6 , posedon ashensor, mobiluar , komode
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- bano
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »