SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira luksoze ne Lagje te Spitalit
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne lagje te Spitalit afer Super Vives
Kati i 1-rë me 70m2 banim, ndertim i ri, ka dhe nxemje qendrore, uje 24h, parking te mjaftueshem, mobiluar komplet, e pa banuar me par kati i pare
Banesa posedon;
-Dhome dite me kuzhin
-Dhomë fjetje
-Banjo
-Ballkon te madh
- koridor
Qmimi 260€

Kontakt_whatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »