SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHITET BANESA ULPIANË
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:01
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
135074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Ulpiana , kati : Tretë , sipërfaqja : 38 m² .
Banesa posedon : Nje dhomë gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , banjo , shpajzi dhe ballkoni .
Çmimi : 53000 €
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »