SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Arbëria (Dragodan)
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
118 m²
ID e produktit :
135083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen Arbëria (Dragodan). Banesa është në katin e 6 – të, 118 m2, që ka dhomën e ditës me kuzhinë, tri dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, lift, uje dhe rrymë 24h, klimatizim, alarm, ngrohje qëndrore. Banesa shitet e mobilua!….Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »