SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 50m2 me qira ne Lagjen Ulpiana
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
135087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 50m2 me qira ne Lagjen Ulpiana.
Banesa eshte ne katin e pare, ka dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e reovuar dhe e mobiluar.
Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »