SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Oferte Banes me qira 2+1 _ 250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Mati 1, mobiluar me te gjitha elementet, eshte ndertes e re
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- 2 dhoma te fjetes
- shpajz
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »