SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Qender_banesat e Ramiz Sadikut
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes em qira ne Qender, banesa gjendet perkatesisht te banesat e Ramiz Sadikut ,banesa eshte e re Kati i VII ndertesa e re
Banesa posedon:
- dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 /641 794
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »