SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne kompleksin Hoxha Invest Group
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
135115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen ne Kompleksit Hoxha Invest Group ne rrugen Enver Malokun ne Prishtine nga pronari i tokes .Banesa me m2 prej 87.3me qmim 600 euro m2 Llamella 3b ne katin e 9t .Kompleksi banesor do te ket parkun,lojrat e femijve,2 lifta ,garazhat dhe parkingun per secillin banor,pishin dhe saun , qendren tregtare dhe shum perparsi tjera per banoret e kompleksit .Banesa perfundon ne gusht te 2017 . Te interesuarit mund te kontaktojn ne nr : 044-722-875 044-811-928 ose
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prishtinë
044 722 875
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »