SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANES 123m2 Shesim Banes ne objektin GORENJA Kati i 9
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
123 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
135126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANES 123m2
Shesim Banes ne objektin GORENJA Kati i 9
-Banesa esht komplet e mobilaur dhe pa banuar as kush ne te as nje min te vetem me mobile orjendi shum cilsore dhe me stil shum unik
Banesa posedon lift siguruar 24/or
Banesa psoedon kamera sigurije 24/or
Banesa posedon parking per vetur nen toksore
----------- BANESA KA KET RENDITJE-----
- Sallon me Kuzhin
- Dhom gjumi
- Dhom per femi dhom gjumi
- Banjo madhe ne dhom gjumi
- WC-banjo
- Koridor
- Depo {shpajz madh
- Teras shum madhe me pamje nga rruga krysore pej prishtin
Banesa esht komplet e mobiluar dhe shitet keshut siq po e shifni ne foto andja ju qe deshironi nje banes te till urdheroni dhe binduni dhe vet
- Qmimi shum i volitshem banes e mobiluar komplet banes prej 123m2 per vetem 110mij euro .
Na Kontaktoni ne nr e Telefonit +37744699964.
+386 49699964 Viber, Tango, Whatsapp . Ne 24/ore Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email adres Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP-a.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne korrektesin , Sinqeritetin dhe aftesit tona Profesjonale
sepse puna qe kemi bere deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosove Mal te zi ju Mirepresim ne gjdo koh 24/ore ju Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »