SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne MATI 1. Kati 6.
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
135137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 2 dhoma gjumi.
Komplet mobiljet.
2 dhoma gjumi.
Salloni dhe kuzhina.
Kati 6.
Lifti 24/7.
Uji24/7.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »