SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Matin I
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
135141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Matin I që ka 83m2 (Neto) në kompleksin banesor (Tregtia) . Banesa është në katin e nëntë dhe ka: sallon, kuzhinë, trapezari, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, 1 ballkon, ngrohje qendrore, dy garazha, ujë dhe rrymë 24h, dhe shitet e mobiluar!...Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »