SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per qera banesa afer qendres se qytetit!Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
135142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa afer qendres se qytetit perkatesisht ne "Tophane"banesa posedon dy dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine.Eshte ndertim dhe mobilim i ri.Cmimi 250 euro.Informata 045 980 111 (viber) ose 044 249 654 (viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »