SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Pejton,afer bankes"NLB"!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
135146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Pejton,afer bankes"NLB",banesa ka ne dispozicion nje dhome gjumi,dhe dhome dite me kuzhine.Kontakti 045 980 111(viber) ose 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »