SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Garsonjere 34m2, kati 10, te Qafa
Çmimi :
€34,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:21
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
135152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa Garsonjere 34m2 netto, kati 10-te, ne objektin e pare te Kompleksit Qafa ndertim i shtetit. Banesa është e rehatshme dhe funksionale, eshte e pa renovuar. Ka pamje fantastike nga qyteti, orientimi nga Lindja, ka nxemje qendrore, 2 lifta ne funksion. Posedon dokumentacion te rregullt. Banesa ka kete perberje:
- qendrimi ditor i madhe ndaras
- kuzhina
- banjo
- shpajz
Qmimi është 34.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »