SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qera, ne Aktash.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
135162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali me qera, ne Aktash.

Lokali ka siperfaqe 80m2, dhe ka terasen.
Eshte kati perdhes, posedon hapesire parking para lokalit.
I pershtatshem per cdo lloj veprimtarie, zyre apo dicka tjeter.
Lokali gjendet ne Aktash, Rr. Rexhep Mala (afer Ambasades Sllovene apo Menzes se studenteve)

Cmimi eshte sipas marreveshjes.

Per informata shtese:
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »