SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten trojet 10 ari ne shkabaj qmimi per ari 4000e dhe 6 ari ne matiqan qmimi per ari 10000e
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
135165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6 ari ne matiqan dhe 10 ari ne dalje te prishtines shkabaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibra
Prishtinë
044449605
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »