SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne rrugen B 182m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '17
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
182 m²
ID e produktit :
135166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka 182m2 ne rrugen B bejm dhe ndrrim me te holla dhe me objekt ose banesa

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Prishtinë
044449605
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »