SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TROLLI TE REZIDENCA GJERMANE MATI1
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:01
ID e produktit :
135167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trolli afer rezidences Gjermane

9.17 Ari

Me dokumentacion të rregullt dhe me gjith infrastrukturen e nevojshme per banim.

Parcela eshte prone e shqiptarit

çmimi: 17.000 ari ( i diskutushem)

tel::049889854/044889854
viber +37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »