SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera banesa ne Prishtine (Kodi:363/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk jep me qera banesen per nderkombetare ne Lagjen e Muhaxhereve ne Prishtine. Banesa eshte e re dhe i ploteson te gjitha kushtet elementare, duke filluar nga ashensori e deri ne detajet e fundit per nje jete sa me te sigurte dhe komode.
Banesa gjendet ne katin e dyt me 110m2.
Banesa ka kete renditje:
1.Sallon dhe kuzhine;
2.Tre dhoma gjumi;
3.Banjo;
4.Wc dhe
5.Ballkon.
Duke mos harruar te cekim qe banesa lirohet prej 15 tetorit te vitit 2016.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »