SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Shtëpi 270m2 me qera në Dardani.
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
270 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
135172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 270m2 me qera në Dardani.
Shtëpia gjendet në lagjen Dardania, te qeshmet e bardha (afër tunelit), ka gjithsej 2 kate, është tërësisht e mobiluar dhe ka 3 ari oborr.
Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati përdhesë:
1. Garazhë

-Kati i I-rë:
1. Sallon me tryezari
1. Kuzhinë me tryezari
1. WC
1. Koridor
1. Ballkon
1. Oborr 3 ari (ka dhe grill)

-Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi (njëra shfrytëzohet si sallon I dytë)
1. Dhomë për fitness
1. Banjo

Secila dhomë është e pajisur me klimë (air condition), shtëpia ka ujë 24/7, rrymë 24/7 (ka gjeneratorë), siguri, vend parking para shtëpise si dhe ka 3 hyrje të ndryshme për në shtëpi.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 044/636-333

www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »