SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka në Harilaq komuna e Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
ID e produktit :
135195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka,
Në Komunen e Fushë Kosovë
Afër Airoportit të Prishtines në Fshatin Harilaq .
Toka ka rrug te asfalltume dhe esht e pershtatshme per qdo lloj veprimtarie.
Për më shum Info , Kontakt
044596996
Informata rreth publikuesit
Valon
Munich, Germany
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »