SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera lokali ne Fush Kosov 700 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
135206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera lokali ne Fush Kosov me 700 m2 lokali gjindet ne katin e 13 te objektit dhe ka ne pamje te gjitha pjeset e Fush Kosoves lokali ka edhe liftin e tij te veqantPostuar nëpërmjet celularit.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
R
Prishtinë
37744634634
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »