SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Qender
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
135213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Qender te Prishtines.
Me lokacion ndodhet prapa Hotel Sirius, perballe Albi Mallit.
Kati i katert. Banesa eshte me dokumente ne rregull, jo ne hipoteke. Ka nje dhome gjumi, nje kuzhine bashke me sallon, nje banjo dhe nje terace. Lokacioni eshte i perkryer, ndodhet prane universiteteve, prane sheshit dhe objekteve me rendesi, prane parqeve, prane teatrit, pra vendbanim i perkryer per studente ose familjare. Cmimi 1050 per meter2.
Informata rreth publikuesit
Eris
Pristina
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »