SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap Banesen me qera tek lagjja Bregu i Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
135242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Emri i shpallsit: Hilmi

Jap banesen me gjera tek lagjja Bregu i Diellit - Prishtine , gjendemi tek banesat e Standarit 50 metrra mbi marketin ANI. Banesa eshte në katin e 5 , banesa eshte 92 metra katror , posedon gjithsejt 3 dhoma gjumi 2 banjo , si dhe sallon dhe kuzhin , banesa ka kuzhinë , ndersa pjesa tjetër eshte e pa mobiluar , gjithashut posedon tarase te madhe dhe me pamje te bukur.Gjithashtu posedon lift , garazhd , podrum posedon gjithashtu ujë dhe rrym 24 orë ,
Informata rreth publikuesit
Trim H.
Pristina
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »