SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 85m2 me qira ne Arberi / Dragodan
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
135257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 85m2 me qira ne Arberi / Dragodan.
Banesa eshte ne katin e trete, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe banllkon.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »