SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 230m2 me qira ne Arberi / Dragodan
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
230 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
135274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 230m2 me qira ne Arberi / Dragodan.
Banesa eshte ne katin e tete, ka dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, tri banjo, dy ballkona dhe terase 100m2 me pamje nga Prishtina.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 1500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »