SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jipet me qera objekti 1400m2 (me Parking, Lift, etj)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Madhësia :
1400 m²
ID e produktit :
135286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet me qera objekti 1400m2 ne qender te Gjilanit,
Objekti posedon:
1. parking per 50 vetura,
2. Lift,
3. Nxemje Qendrore,
4. Kamera dhe Alarm sigurie.

**Objekti mundet me u nda ne hapesir sa ju nevojitet.
****per me shume kontakto: 044 125 991
Informata rreth publikuesit
Suad
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »