SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira Lokal afariste ne qender!Delta
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
135295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira Lokal afariste te gatshme per pune ne qender te Prishtines.
Rr.Bedri Pejani
Siperfaqe 55m2
(siperfaqe zyre, pjese kuzhine dhe WC),
Me infrastrukture Interneti & rryme,
Ngrohje Qendrore,
5 tavolina pune me 5 karige levizese,
1 tavoline per mbledhje me 4 Karige Statike,
5 Kompijuter pune
1 Printer
1 Projektor
+ hapsire parkingu perpara per dy vetura
per info: 045980111(viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »