SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagje te Spitalit_
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Lagje te Spitalit, afer EULEX-it, banesa eshte ndertim i ri, teresisht e mobiluar,
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- koridor
- ballkon.
Qmimi 250 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »