SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Qender
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne qender, banesa gjendet te radio Dukagjini, eshte e renovuar dhe mobiluar, banesa ka nxemje qendrore gjendet ne katin e 4-te
Banesa posedon:
- sallon
- Kuzhine me trapezari,
- Dhome e gjumit
- Banjo
- Koridor
- dy ballkona.
Qmimi 350euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »