SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesa afer shkolles MIHAJL GRAMENO ne FUSHKOSOVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
ID e produktit :
135306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes banesa ne FUSHKOSOVE afer shkolles MIHAIL GRAMENO..banesat jane ne fazen..perfundimtare te ndertimit dhe kane nje ndertim shum cilsore..jane te ndertuara me standarte evropiane..banesat kanes siperfaqe_78m2______________________________________86m2______________________________________64m2______________________________________56m2______________________________________57m2______________________________________94m2______________________________________77m2______________________________________100m2_____________________________________115m2____________________________________Qmimi i volitshum...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
MAISON PATUNDSHMËRI
Prishtinë
37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »