SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Gjilan (Kodi: 369)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:28
Madhësia :
4000 m²
ID e produktit :
135336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje truallin ne Fshatine Kufce te Gjilanit. Trualli posedon 40 Ari.
Trualli shitet komplet ose ndahet ne parcella sipas marreveshjes.
Dokumentacioni I gjithi ne rregull.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »