SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITEN) BANESAT në Lagjen e Spitalit prapa EULEX-it
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:12
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten BANESAT në Lagjen e Spitalit "PRISHTINA E RE" prapa EULEX-it, Rr. Ernest Koliqi, me Sipërfaqe të ndryshme.

- Ndërtimi sipas standardeve të larta Europiane me materiale të cilësisë së lartë.

- Objekti është me dy nivele nëntoksore të parkingjeve.

- Secila hyrje është e paisur me dy ashensore të kualitetit të lart, mundëson qasjen më të leht të banorëve.

- Objekti përmbanë kryesisht banesa tredhomëshe, dyshomëshe dhe njëdhomëshe, të cilat janë me sipërfaqe nga (58.1m²) deri (103.3m²). Çdo detaj është bërë me Përkushtim

"Një Pasuri Mbretërore në mes të Prishtinës"


- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »