SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me Qira ne Emshir
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:52
Madhësia :
1600 m²
ID e produktit :
135339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi me qira ne lagjen Kalabria / Emshir.
Rruga Liria.
Shtepia posedon:
3 kate
Mund te ndahet ne dy pjese.
E pershtatshme dhe per afarizem.
Çmimi: 1600€ (I negocioueshem).

Tel:045478477
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »