SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BABNESA ME QIRA QENDËR
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
135343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Qendër ( perball policise ) , kati : Dytë ( II ) .
Banesa posedon : Dy dhonma gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkoni dhe nxemje qendrore .
Çmimi : 330 €
Tel : 044 453 590
Tel : 044 361 782
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »