SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira Shtëpia në Fshatin Ndërkombëtarë
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
266 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është 266m2 dhe është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne. Lagjja përfshin bazen,fushë tenisit, fushë futbolli.

Shtëpia Posedon:

3 Dhomë gjumi
1 Sallon me Kuzhinë
1 Banjë
1 WC
3 Korridore
1 Ballkon të madhe
Parking rrugor
1 Garazhe

Shtëpia ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë nxemja qendrore është gjeo-termale që bën reduktimin e nxemjes qendrore edhe nxemjes së ujit në tërë shtëpinë përfshihet edhe air-kondicioner.
Deri me tani ka qenë e banueshme nga ndërkombëtarët (ambasadori Italian) kushtet për jetesë janë perfektë, vlen të ceket që shtëpitë janë ne mbikëqyrje të sigurimit 24\7.

Çmimi i qirasë mujore është 2000€
Kordinata në GoogleMaps: 42.629367, 21.168459

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »